28,27,25

Hotel Astron

od 13 814 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze | Snídaně
Vzdálenost od pláže 190 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-3 roky na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotel v centru dění i poblíž památek
- ideální výchozí místo pro výlety
- novinka

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Astron 3* se nachází přímo u moře v nejjižnějším městě Evropy – Ierapetra (Kréta, Řecko) a jen 190 m od nejbližší písečně-oblázkové pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení v areálu hotelu zdarma (internetový kout za poplatek), restaurace, lobby bar, kavárna, společenská místnost s TV a minimarket. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází pobřežní promenáda s mnoha kavárnami, obchody se suvenýry, minimarkety a bary, kde si přímo u moře můžete vychutnat řecké speciality, osvěžující nápoj anebo jen sledovat, jak z přístavu odplouvá loď na ostrov Chrisi. Hotel s kvalitními službami doporučujeme klientů, kteří jsou rádi v centru dění, chtějí poznávat krásy a památky města (např. můžete navštívit Archeologické muzeum nebo benátskou pevnost), ochutnávat tradiční řeckou kuchyni, zajít si na nákupy nebo vyrazit za nočním životem. Doporučujeme také zapůjčit si auto a navštívit pláže v Mirtos, Agia Fotia, Pachia Ammos nebo vodopád Milona.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Polopenze: Snídaně formou bufetu, večeře servírované (výběr z menu).

Ubytování
Jednolůžkové pokoje (max. obsazenost 1 dospělá osoba), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon.

Dvoulůžkové pokoje standard s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon. Na vyžádání.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa