28,27,25

Hotel Petra Mare

od 18 081 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži osušky na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- vhodné pro rodiny s dětmi
- přímo u pláže
- akvapark, široké sportovní zázemí
- na okraji historického města Ierapetra

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Na okraji nejjižněji položeného města Evropy Ierapetra, přímo u dlouhé písečně-oblázkové pláže (vstup do vody byl upraven a celé dno bylo vysypáno pískem) leží tento oblíbený a dobře vedený hotel Petra Mare, který nedávno prošel velkolepou renovací exteriéru i interiéru. Hotel disponuje velkou halou s recepcí (Wi-Fi zdarma), TV místností, minimarketem, hlavní restaurací s terasou a výhledem na moře i město, hlavním barem a stylovým snack barem. A la carte restaurace láká k romantickému posezení při sklence vína s výhledem na Libyjské moře. Celému areálu dominuje rozlehlý bazén se slunečníky a lehátky zdarma (i na pláži), pro děti je zde bazén se skluzavkami, pirátskou lodí a jinými vodními atrakcemi a také dětské hřiště s nafukovacím hradem. Hotel pořádá animační a večerní programy jak pro dospělé, tak pro děti. Aktivnější hosté zajisté ocení fitness, tenisové kurty (400 m od hotelu), volejbal na pláži, stolní tenis, půjčovnu kol, kulečník a širokou nabídku vodních sportů na pláži. Relaxovat a odpočívat můžete v sauně, ve vířivce nebo při masážích. Centrum s minimarkety, restauracemi, bary a obchody se suvenýry se nachází 700 m od hotelu. Přímo ve městě můžete navštívit Archeologické muzeum, benátskou pevnost nebo se z přístavu vydat lodí na ostrov Chrissi. Kombinace vynikajících služeb, blízkost atraktivního města Ierapetra, bohaté možnosti zábavy i rodinná atmosféra, která přivádí mnoho hostů každý rok zpět, jsou zárukou nezapomenutelné dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, dopolední a odpolední občerstvení, káva, zmrzlina, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00 – 24.00). Vynikající řecká i mezinárodní kuchyně, show cooking, místní speciality a tematické večeře.

Ubytování
Pokoje junior suite s možností 1 přistýlky (1 místnost, max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), rádio, telefon, fén, koupelna a balkon.

Pokoje junior suite s výhledem na moře s možností 1 přistýlky za příplatek (1 místnost, max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), rádio, telefon, fén, koupelna a balkon.

Pokoje junior suite s posuvnými dveřmi s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), rádio, telefon, fén, koupelna a balkon.

Pokoje junior suite s výhledem na moře s posuvnými dveřmi s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), rádio, telefon, fén, koupelna a balkon.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa