28,27,25

Hotel Tylissos Beach

od 13 718 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze | Snídaně
Vzdálenost od pláže 30 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- pouze pro dospělé
- klidné ubytování
- romantika

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Vyhledávaný hotel, který je pouze pro dospělé osoby (16+) se nachází na okraji starobylé Ierapetry a nabízí tak výbornou dostupnost odpoledních či večerních procházek do rušného centra, kde si můžete v labyrintu uliček prohlédnout jedinečné architektonické památky, vydat se na sluncem hýčkaný ostrov Chrissi se zářivě bělavým pískem nebo jen tak posedět v některé z kaváren na pobřežní promenádě. Atraktivní je také jeho poloha přímo u rozsáhlé písečně-oblázkové pláže oddělené pouze pobřežní komunikací, další výhodou je bar na pláži s lehátky a slunečníky zdarma (za konzumaci na baru). Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma, minimarket, restauraci, 2 bary a bazén se slunečníky a lehátky zdarma. K dispozici je také kulečník, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, za poplatek sauna, masáže a vodní sporty na pláži. Zúčastnit se můžete pravidelných animačních a večerních programů. Před hotelem se nachází autobusová zastávka, je možné se tedy vydat i opačným směrem do menšího, také oblíbeného letoviska Makrigialos. Hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávání jižní Kréty a je tak skvělou volbou pro všechny, kteří hledají klidnější ubytování, avšak se širokou možností nejrůznějších aktivit.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu, chutná domácí strava, připravovaná z místních čerstvých surovin.

Ubytování
Renovované dvoulůžkové pokoje standard (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/ SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek) koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Renovované dvoulůžkové pokoje s bočním výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/ SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek) koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Renovované dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/ SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek) koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Renovované dvoulůžkové pokoje superior s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/ SAT, Wi-Fi, koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa