28,27,25

Hotel Yassou Kriti (ex. Kavros Beach)

od 14 678 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive | Polopenze
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- oblíbený hotel přímo na pláži, v dosahu taveren a obchodů
- ideální pro rodiny s dětmi

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex, který se skládá ze 2 částí Kavros Beach a Yassou Kriti, se nachází přímo u jedné z nejhezčích a nejdelších písečných pláží na ostrově. Najdete zde recepci s Wi-Fi připojením zdarma, internetový kout (za poplatek), restauraci a bar. Hotel je obklopen bujnou zelení, udržovaná zahrada vás bude doprovázet celým areálem až k nádherné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře a s lehátky a slunečníky zdarma, kde najdete i širokou nabídku vodních sportů. Relaxovat můžete také u bazénu s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma). Zahrát si můžete tenis, volejbal, kulečník, stolní tenis, basketbal nebo využít fitness centrum. Dětské hřiště a miniklub jsou zárukou spokojené dovolené i pro ty nejmenší. Pokud vás již omrzí poklidný ráz dovolené, můžete se romantickou procházkou podél moře dostat do rušnějšího centra letoviska Georgioupolis vzdáleného necelé 4 km nebo využít místní dopravy. Pro svoji výhodnou polohu u písečné pláže lze hotel doporučit rodinám s dětmi a těm, kteří hledají klidnější místo, přitom v dosahu taveren a obchodů.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, sendviče, odpoledne káva, čaj, sušenky, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00-22.00),

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV, Wi-Fi, sejf (za poplatek), telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě do 13 let), klimatizace, lednice, TV, Wi-Fi, sejf (za poplatek), telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa