Hotel Arina Beach Resort

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 3 a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- přímo u krásné písečné pláže
- kvalitní služby
- akvapark

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Nově zrenovovaný hotelový komplex Arina Beach Resort 4* se nachází přímo u široké písečné pláže v klidnějším letovisku Kokkini Hani (Řecko, Kréta). Skládá se z hlavní budovy, čtyř vedlejších budov a bungalovů umístěných v udržované zahradě s palmami. V areálu je klientům k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek a Wi-Fi zdarma, minimarket, 2 restaurace a a la carte restaurace Minos, kde si po předchozí rezervaci, můžete vychutnat tradiční řecké menu s typickými předkrmy, saláty, dezerty i vyhlášenou řeckou kávou, 2 bary a 2 snack bary u tří bazénů, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma (vč. plážových osušek). Děti si užijí zábavu v odděleném bazénu, v mini klubu (4–12 let) a na dětském hřišti. Hotel jistě překvapí i potěší nově postaveným akvaparkem. Pořádá také zábavné večery s živou hudbou a animační programy. K dispozici je dále fitness, tenisové kurty, stolní tenis, kulečník a místnost s automaty (obojí za poplatek). Centrum letoviska Kokkini Hani s obchody, restauracemi a bary je vzdáleno 1 km. Doporučujeme i náročnějším klientům, kteří ocení kvalitní služby all inclusive a rodinám s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně (7.30 – 10.30), obědy (12.30 – 14.30) a večeře (18.30 – 21.30) formou bufetu. Dopolední a odpolední občerstvení ve snack baru (10.00 – 18.00). Neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00–00.00). Místní i mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, kvalitní servis.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje v hlavní budově s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Bungalovy s výhledem na moře a s privátním bazénem s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje (2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi, max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-12 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s výhledem na moře (2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi, max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-12 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa