28,27,25

Studia a apartmány Akrotiri

od 13 142 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- ubytování v krásné zeleni v oblíbeném letovisku
- klidná dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Apartmánový dům Akrotiri, obklopený spoustou zeleně a kvetoucích popínavých rostlin se nachází na okraji oblíbeného letoviska Makrigialos (Kréta, Řecko). Díky své výjimečné poloze poskytuje nádherný výhled na Libyjjské moře a okolní horskou scenérii. 200 m vzdálená dlouhá široká písečně-oblázková pláž nabízí i možnost šnorchlování, ve stejné vzdálenosti opačným směrem najdete dlouhou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Makrigialos je původně rybářská vesnice, která leží na klíčovém místě mezi městy Ierapetra a Sithia a během let se rozrostla do velmi pěkného letoviska kombinujícího krásu jedinečných pláží a vysokých hor. Nejbližší taverny, obchůdky s lokálními produkty a minirmarkety naleznete cca 150 m od ubytování. Malebný přístav (odkud se v letních měsících pořádají výlety do Gaidouronisi a Koufonissi) s přilehlou pobřežní promenádou vás jistě zláká k posezení v některé z taveren, abyste mohli ocenit proslulou řeckou pohostinnost. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnou dovolenou, dávají přednost nezávislosti na hotelových službách a těm, kteří chtějí objevovat krásy jihovýchodní Kréty po vlastní ose.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v okolních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (5 €/den), lednice, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (5 €/den), lednice, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány až pro 4 osoby (2 místnosti), klimatizace (5 €/den), lednice, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa