28,27,25

Studia a apartmány Cybele

od 12 470 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+33+03+13+24+04+15+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 3., 4. a 5. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- v blízkosti oblíbeného letoviska Makrigialos
- klidná a romantická dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Krásný komplex skládající se ze 4 samostatných jednopatrových budov je obklopený nádhernou zahradou plnou stromů, kvetoucích ibišků a voňavých bylin, které jsou typické pro krétskou krajinu. K dispozici je recepce s Wi-Fi připojením zdarma. Pouhých 100 m od ubytování se nachází písečně-oblázková pláž Kalamokania, kde si můžete vychutnat klidné koupání, kávu nebo vynikající jídlo pod tamaryšky a jen 200 m se nachází malý přístav, kde můžete ochutnat čerstvé úlovky rybářů. Také odtud vyplouvají lodě na ostrůvek Koufonisi s nádherně bělostnými plážemi. O kousek dál najdete písečnou pláž Makry Gialos, ideální pro rodiny s dětmi a také milovníky vodních sportů, která je lemovaná celou řadou taveren, kaváren a barů. Úžasnou příležitostí prozkoumat tradiční způsob života na vesnicích je návštěva hornatého vnitrozemí, které je také ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku. Milovníci přírody mohou také navštívit soutěsky Pefki a Orino na severní straně letoviska. Dovolenou v tomto ubytování, které harmonicky spojuje moderní a tradiční architekturu ostrova doporučujeme aktivním klientům dávajícím přednost původní Krétě před velkými hotelovými komplexy.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v okolních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány v přízemí s možností 1 přistýlky (2 místnosti, max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány v 1. patře s možností 1 přistýlky (2 místnosti, max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány v přízemí až pro 5 osob (3 místnosti), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, koupelna, terasa.

Apartmány v 1. patře až pro 5 osob (3 místnosti), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa