28,27,25

Studia a apartmány Theodora

od 12 758 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 10 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka
- typická řecká atmosféra oblíbeného letoviska Makrigialos
- nespočet taveren s řeckými specialitami
- písečná pláž na dosah

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Apartmánový dům Theodora se nachází v oblíbeném letovisku jihovýchodního pobřeží Kréty Makrigialos (Kréta, Řecko). Od dlouhé písečné pláže oceněné modrou vlajkou jej dělí pouze pěší promenáda. Hostům je k dispozici menší recepce s Wi-Fi připojením zdarma, TV místnost, společné posezení se zahrádkou a grilem a terasa v patře s lehátky na slunění.
Původně rybářská vesnice Makrigialos, která leží na klíčovém místě mezi městy Ierapetra a Sithia, se rozrostla do velmi pěkného letoviska a kombinuje krásu jedinečných písečných pláží a vysokých hor. Malebný přístav (odkud se v letních měsících pořádají výlety do Gaidouronisi a Koufonissi) a přilehlá pobřežní promenáda s nespočtem kaváren, pekáren, obchodů s lokálními produkty vás jistě zláká k posezení a v některé místní taverně, abyste mohli ocenit proslulou řeckou pohostinnost. Doporučujeme klientům, dávají přednost nezávislosti na hotelových službách a stravování a svou dovolenou chtějí trávit podle vlastního scénáře.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v okolních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (8 €/den), lednice, TV, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky v patře (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (8 €/den), lednice, TV, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány až pro 4 osoby v patře (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (8 €/den), lednice, TV, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa