28,27,25

Hotel Villea Village

od 13 910 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+32+43+03+13+23+34+04+14+25+05+16+0
Doprava Letecky
Strava Snídaně
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1.a 2.dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- nové ubytování v oblíbeném letovisku Makrigialos
- romantická promenáda s malebným přístavem v docházkové vzdálenosti
- klidná dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Popis
Menší rodinný hotel se skládá z hlavní budovy a 7 jednopatrových vilek obklopených nádherným olivovým hájem. Ve vzdálenosti pouhých 100 m (přes místní komunikaci) zde na vás čeká křišťálově čistá voda s jemnou písečnou pláží a s lehátky a slunečníky zdarma (plážové osušky k zapůjčení). Hostům je k dispozici recepce s Wi-Fi připojením zdarma, zahrát si můžete kulečník, šipky, stolní tenis. Hlavní dominantu však představuje velký bazén s terasou na slunění se slunečníky a lehátka zdarma a s barem, kde si kromě široké škály nápojů můžete v poledních hodinách vybrat z lahodného výběru místních jídel, pro vaši potřebu je zde také grill vybízející k stolování pod širým nebem. Bohatou a pestrou snídani si vychutnáte na terase s výhledem na bazén a nádherné hory vedoucí až k soutěsce Pefki. Tato původně rybářská vesnice je dnes plná vyhlášených taveren s bohatou gastronomickou kulturou, v místních barech si můžete poslechnout krétskou hudbu a vychutnat proslulá krétská vína i neobvyklé koktejly. Úžasnou příležitostí prozkoumat tradiční způsob života na vesnicích je návštěva hornatého vnitrozemí, které je také ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku. Dovolenou v tomto ubytování, které vám dává pocit, že zůstáváte na řeckém venkově, doporučujeme aktivním klientům, kteří si mohou vybírat ze široké škály nabízených možností.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízení na přípravu čaje a kávy, varná konvice, sejf (za poplatek), koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány pro 5 osob (2 místnosti), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízení na přípravu čaje a kávy, varná konvice, sejf (za poplatek), koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány až pro 6 osob (2 místnosti), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízení na přípravu čaje a kávy, varná konvice, sejf (za poplatek), 2 koupelny, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa