28,27,25

Hotel Creta Verano

od 14 090 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive | Snídaně
Vzdálenost od pláže 850 m
ZDARMA
lednice Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- pro nezávislé cestovatele

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rodinný hotel s vřelou a přátelskou krétskou pohostinností se nachází v oblíbeném letovisku Malia, asi 850 m od krásné široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V uzavřeném komplexu najdete klid v rozkvetlé zahradě s exotickou kulisou palem a s nádherným výhledem na záliv a hory. Pro hosty je k dispozici recepce s Wi‑Fi připojením zdarma ve společných prostorách, satelitní TV, restaurace, snack bar, malá kavárna, bazén s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). Hosté toužící po zábavě, nákupech v místních obchůdcích či posezení v tavernách a barech mohou navštívit 200 m vzdálené živé centrum letoviska. Za procházku rozhodně stojí také staré město Malia, ve kterém vás malé uličky zavedou na nečekaná místa jako jsou staré kostely a malá náměstíčka s nádvořími plnými květin, kde si děti hrají na ulici a dospělí si vynášejí židle ven a sedí se sousedy tak jako za starých časů. Pokud chcete objevovat krásná místa této oblasti a večer si užívat rušného nočního života, je tento hotel správnou volbou.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (5 €/den), lednice, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 1 přistýlky (2 místnosti, max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (5 €/den), lednice, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa