Hotel Dedalos

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 750 m
ZDARMA
klimatizace lednice Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 3. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- přátelská atmosféra
- v blízkosti živého letoviska Malia

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rodinný hotel Dedalos 3* nabízející vřelou a přátelskou krétskou pohostinnost se nachází v oblíbeném letovisku Malia, asi 750 m od krásné široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V uzavřeném komplexu najdete klid v rozkvetlých zahradách s exotickou kulisou palem a s nádherným výhledem na záliv a hory. Pro hosty je k dispozici recepce s Wi‑Fi připojením zdarma ve společných prostorách, satelitní TV, restaurace, snack bar s nabídkou lehkých jídel a koktejlů, a la carte restaurace, bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). Hosté, kteří zatouží po zábavě, nákupech v místních obchůdcích či posezení v tavernách a barech mohou navštívit nedaleké živé centrum letoviska. Pokud chcete objevovat krásná místa této oblasti, užívat si stylových plážových barů a skvělých restaurací s nabídkou čerstvých ryb nebo rušného nočního života, je tento hotel správnou volbou.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje standard s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby) klimatizace, lednice, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa