Hotel Kyknos Beach hotel & bungalows

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+33+03+13+24+04+1
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-3 roky na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- ubytování v pěkném areálu obklopeném spoustou zeleně
- možnost večerního vyžití

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
V moderně elegantním stylu postavený prázdninový komplex Kyknos Beach 4* se nachází v klidném prostředí v turisticky velmi atraktivní a vyhledávané oblasti mezi Malií a Stalidou (Kréta, Řecko), takže přímo vybízí k výletům do okolí. Pěkná široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená 200 m přes místní komunikaci. Rušnější centrum Malie s obchody se suvenýry, supermarkety, bary a tavernami je vzdálené cca 1,5 km od hotelu. Hotel se skládá z hlavní budovy a 6 bungalovů obklopených rozlehlou zahradou s palmami a olivovníky. Svým hostům nabízí lobby s recepcí, Wi‑Fi zdarma ve veřejných prostorách, TV místnost, hlavní restauraci s posezením na terase obklopené květinami a zelení, hlavní bar a bar u bazénu. K dispozici je velký bazén a dětský bazén se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). Hotel nabízí širokou škálu různých aktivit během dne nebo večery s živou hudbou, pro děti a jejich zábavu je připraven miniklub a dětské hřiště. Aktivnější hosté uvítají možnost zahrát si stolní tenis, tenis nebo využít fitness.
Díky své výhodné poloze nedaleko pláže lze hotel doporučit rodinám s dětmi a těm, kteří hledají klidnější místo, přitom s možností bohatého večerního vyžití.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, odpolední káva, čaj, sušenky. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje bungalow s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (2 eur/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s výhledem na moře s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě do 13 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (2 eur/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje až pro 5 osob (2 místnosti, max obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě do 13 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (2 eur/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa