Aparthotel Stelios Gardens

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- v blízkosti centra i pláže
- zrenovovaný apartmánový dům

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Nově zrenovovaný rodinný komplex se nachází v oblíbeném letovisku Malia jen 150 m od nejhezčí široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Uzavřený komplex svěží, dobře udržované zahrady nabízí klid a soukromí, přesto hosté, kteří zatouží po zábavě, nákupech v místních obchůdcích a posezení v tavernách a barech, naleznou živé centrum cca 1 km od ubytování. Dům nabízí recepci, Wi‑Fi připojení zdarma, satelitní TV, řeckou restauraci, bar u bazénu a venkovní bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma. Poloha ubytování je ideální i v případě, že jste se rozhodli zapůjčit si motorku nebo auto v místní půjčovně a hodláte navštívit blízké vesničky Mochos, Krasi, minojský palác v Malii, klášter Kera anebo se chcete vydat do vzdálenějších míst tohoto krásného ostrova. Příjemná rodinná atmosféra ubytování v blízkosti centra i pláže s nabídkou vodních sportů je zárukou skvělé dovolené pro všechny, kteří hledají rozmanité zážitky a kvalitní služby mimo velké hotelové komplexy.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu, výborná domácí kuchyně paní Marie.

Ubytování
Dvoulůžková studia superior s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), individuální klimatizace (7 €/den), lednice, TV, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, sejf (2 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány superior s možností 1 přistýlky (2 místnosti, max. obsazenost 3 dospělé osoby), individuální klimatizace (7 €/den), lednice, TV, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, sejf (2 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa