28,27,25

Hotel Kalypso Cretan Village Sense Resort & Spa

od 15 254 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive | Polopenze
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka
- klidná lokalita nedaleko oblíbeného Plakiasu
- bohatý výběr sportovních aktivitGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní, nedávno nově zrenovovaný hotelový komplex čnějící přímo nad mořským pobřežím, vám učaruje svojí téměř exotickou krásou. Hotel leží v klidném prostředí necelé 3 km od letoviska Plakias u malé oblázkovo-písečné pláže, kde jsou lehátka a slunečníky vystaveny na kamenných platech. Pokud upřednostňujete písečnou pláž, hotelový autobus zajišťuje dopravu na nedalekou pláž Damnoni. Komplex se skládá z hlavní budovy a přilehlých bungalovů situovaných na mořskou stranu, naleznete zde recepci s Wi-Fi připojením zdarma ve veřejných prostorách, TV kout, lobby bar, snack bar a plážový bar, hlavní restauraci a a la carte restauraci. Majitelé hotelu si velice zakládají na architektonickém řešení hotelu, proto i bazén s lehátky a slunečníky zdarma byl vybudován v netradičním ledvinovém tvaru s pirátskou lodí. V areálu se nachází 3 další klidové bazény. Příznivci sportovních aktivit zde naleznou tenisový kurt, stolní tenis, volejbalové/basketbalové hřiště i vlastní potapěčské centrum, hotel organizuje četné pěší a cyklistické výlety, sauna a masáže jsou za poplatek. Hotel doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování vysoké úrovně a nadstandardní služby v klidnější lokalitě.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, odpolední snack, sendviče, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-22.30)

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard v patře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (1,5 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje standard v přízemí s možností 2 přistýlek (1 místnost, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (1,5 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior v patře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (1,5 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje superior v přízemí s možností 2 přistýlek (1 místnost, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (1,5 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa