28,27,25

Hotel Porto Plakias Spa

od 14 582 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+0
Doprava Letecky
Strava Snídaně
Vzdálenost od pláže 190 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka
- prostorné pokoje
- panoramatický výhled


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní hotel postavený v mírném svahu se nachází v klidném prostředí letoviska Plakias jen 190 m od písečně-oblázkové pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách hotelu. Na střeše hotelu je s krásným výhledem na celou zátoku bazén s velkou zastřešenou terasou se slunečníky a lehátky zdarma a barem. Během celého dne je vám k dispozici také bazén s lehátky a slunečníky zdarma v sousedním hotelu Myrtis, kde si v pool baru můžete vychutnat osvěžující drink. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází pobřežní promenáda s kavárnami, obchody se suvenýry, minimarkety a tavernami, kde si přímo u moře můžete vychutnat místní speciality anebo jen sledovat, jak z přístavu odplouvají lodě na nedaleké ostrovy nebo známou pláž Preveli. Gurmáni jistě ocení vyhlášenou tavernu Kri-Kri, která patří majitelům hotelu. Hotel obklopený majestátními horami s okolní panenskou přírodou doporučujeme klientům, kteří si chtějí užít dovolenou v tradičním řeckém prostředí, poznávat krásy ostrova s návštěvou horských vesniček a zaplavat si v jiskřivě čistém moři.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu v sousedním hotelu Myrtis 3*.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje deluxe (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa