28,27,25

Hotel Sokol Resort

od 16 886 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 350 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-14 let na přistýlce pobyt zdarma (platí pouze dopravu)
- klidná dovolená
- krásné koupání na jedné z nejhezčích pláží ostrova
- moderně zařízené pokoje
- vynikající kuchyně
- možnost plážových a jiných sportovních aktivit

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný hotelový komplex v blízkosti nádherné písečné pláže Damnoni Bay se skládá z hlavní budovy a několika dalších vedlejších budov umístěných v pěkné zahradě, odkud se klientům nabízí krásný výhled na celou zátoku se sytě modrým křišťálovým mořem. Nádherné koupání najdete na proslulé pláži Damnoni, která je vzdálená příjemnou procházkou 350 m (lze využít i hotelový minibus), kde jsou lehátka se slunečníky zdarma a najdete zde i bohatou nabídku vodních sportů za poplatek. Několikrát denně sem připlouvá menší loď, lze tedy navštívit i blízké pláže v Preveli nebo v 3 km vzdáleném letovisku Plakias. Nově renovovaný hotel nabízí vstupní halu s recepcí, Wi-Fi připojení v celém areálu hotelu zdarma, restauraci, terasu s venkovním posezením, bar u bazénu, kde si můžete vychutnat osvěžující drink a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Pobyt si také můžete zpestřit příležitostnými denními i večerními programy, sportovně zaměření klienti mohou využít nabídku trekkingu v okolních horách, canyoningu, safari na džípu nebo čtyřkolkách, cyklistiku a horolezectví. Autem nezapomeňte navštívit největší archeologické naleziště na Krétě v Gortyně, druhý největší mínojský palác Faistos, nebo pláž v Malale, kterou proslavili stoupenci hippies. Hotel s kvalitními službami v krásném zálivu Plakias obklopený majestátními horami s okolní panenskou přírodou, která jakoby zázrakem zůstává nedotčena doporučujeme klientům, kteří si chtějí užít dovolenou v tradičním řeckém prostředí, poznávat krásy ostrova s návštěvou horských vesniček a zaplavat si v jiskřivě čistém moři.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, odpolední občerstvení u bazénu, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-22.00). Bohatý výběr pro vegetariány a vegany.

Ubytování
Renovované dvoulůžkové pokoje superior s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa