28,27,25

Studia a apartmány Pinelopi

od 12 890 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 190 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1 dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- klidná dovolená


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Apartmánový dům Pinelopi se nachází pouhých 190 m od dlouhé písečné pláže v letovisku Platanes, 4 km východně od města Rethymno. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma v celém areálu, v útulné zahradě naleznete bazén obklopený travnatou plochou s lehátky a slunečníky zdarma. Na pláži můžete využít pestrou nabídku vodních sportů (za poplatek). V okolí hotelu najdete řadu obchodů, kaváren a barů. K příjemným chvílím může také patřit posezení v některé z blízkých taveren nad sklenkou dobrého vína nebo ochutnávkou místních specialit. Dovolená zde nadchne jak milovníky lenošení na plážích u průzračně modrého moře, tak i ty, kteří chtějí poznávat bohatou krétskou historii spojenou s tradiční řeckou pohostinností, za kterou sem jezdí stále více návštěvníků. Ubytování doporučujeme všem, kteří hledají klidnou dovolenou a zároveň chtějí mít na dosah romantické centrum Rethymna.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v okolních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia superior s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány superior (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa