Hotel Petradi Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- přímo u pláže
- v dosahu historického a romantického města Rethymno

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Tento útulný butikový hotel se nachází přímo u písečné pláže oceněné modrou vlajkou na západním pobřeží Rethymna s nádherným výhledem na Egejské moře, malebné město a benátskou pevnost. Centrum tohoto historického města s křivolakými romantickými uličkami, mešitami, starými domy a historickými budovami, kavárnami, obchůdky, tavernami, malebným přístavem a mohutnou benátskou pevností Fortezza, to vše vás zaručeně uchvátí. Nenechte si ujít ranní trhy nebo večerní procházku tímto okouzlujícím městem.
Hotel nabízí vstupní halu s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma v celém areálu, TV místnost, à la carte plážovou restauraci a snack bar. Odpočinout si můžete v bazénu, obklopeném rozkvetlou zahradou a vychutnat si zde osvěžující nápoj nebo občerstvení připravené v baru u bazénu. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Poloha hotelu je ideální i v případě, že si hodláte zapůjčit auto a navštívit např. jezero Kournas, města Georgiopouli, Chania nebo na jihu Plakias a Preveli. Hotel doporučujeme zejména těm klientům, kteří ocení vynikající polohu hotelu přímo na pláži v dosahu historického a romantického města s možností zábavy, poznání a nákupů a umožní vám tak strávit nezapomenutelnou dovolenou v samotném srdci Kréty.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Polopenze: Snídaně formou bufetu, večeře v nedaleké taverně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (2 €/den), telefon, rádio, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (2 €/den), telefon, rádio, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa