28,27,25

Studia Anika

od 12 278 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování | Polopenze | Snídaně
Vzdálenost od pláže 800 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 3. a 4. dospělá osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- tradiční řecká studia v oblíbeném letovisku Faliraki
- možnost relaxace, zábavy, ale i sportovního vyžití poblíž studií


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Tradiční řecká studia s rodinnou atmosférou se nachází v klidnější části letoviska Faliraki (Řecko, Rhodos). Krásná písečná pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků i s vodními sporty je vzdálena 800 m od studií. Centrum letoviska s tavernami, bary, obchůdky i nočním životem je vzdáleno jen 400 m. Hostům je k dispozici recepce, Wi-Fi, restaurace, bar a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Přímo v letovisku Faliraki se nachází velký akvapark, jehož návštěvu si užijí nejen děti. Studia jsou výborným výchozím místem k poznávání celého ostrova (lze využít místní autobusové spojení nebo si pronajmout auto). Rozhodně poznejte krásy hlavního města Rhodos, které je vzdálené pouhých 13 km, nebo navštivte městečko Lindos s malebnými domečky a Akropolí tyčící se nad městem. Klidnější studia s výbornou polohou poblíž centra Faliraki doporučujeme všem klientům, kteří ocení možnost relaxace, zábavy, ale i sportovního vyžití v dosahu.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Polopenze: Snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu.

Ubytování
Dvoulůžkové studio (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové studio s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové studio s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa