28,27,25

Hotel Bivalvia Beach Plus

od 14 990 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 20 m
ZDARMA
klimatizace lednice kuchyňský kout Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- menší moderní hotel přímo v centru letoviska Faliraki
- oblíbené prázdninové letovisko Faliraki s možností nákupů i zábavy
- krásná široká písečná pláž s pozvolným vstupem
- apartmány mají i kuchyňský kout

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní hotel se studii a apartmány se nachází přímo v oblíbeném prázdninovém letovisku Faliraki jen 20 m od vyhlášené písečné pláže s pozvolným vstupem do moře s možností pronájmu lehátek a slunečníků a s širokou nabídkou vodních sportů za poplatek (přístup na pláž je přes místní komunikaci). V okolí můžete navštívit další známé pláže Katafygio, Kathara a proslulý záliv Anthonyho Quinna. V těsné blízkosti hotelu se nachází podél pláže řada taveren, kde si můžete vychutnat tradiční řecké pokrmy, i bary. Za nákupy i večerní zábavou se můžete vypravit do rušného centra letoviska nebo navštívit vodní zábavní park Sea Park, který se nachází přímo ve Faliraki. Historické hlavní město Rhodos je vzdálené pouhých 15 km a pohodlně dostupné místní dopravou. Hotel je ideálním místem pro klienty, kteří vyhledávají koupání na krásné pláži i zábavu živého letoviska.

Stravování
Bez stravování: Vlastní nebo v místních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje Deluxe (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, rychlovarná konvice, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Apartmány Deluxe s možností 2 přistýlek (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa