Hotel Cyprotel Faliraki

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 1200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf akvapark lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- rodinný resort, vodní atrakce a skluzavky
- sportovní zázemí a animační programy

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex Cyprotel Faliraki 4* (Faliraki, Rhodos, Řecko) sestává z několika budov zasazených v krásné rozlehlé zahradě a od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je vzdálený asi 1 200 m (hosté mohou využít minibus na pláž zdarma). K dispozici je vstupní hala s recepcí, Wi‑Fi připojení zdarma, hlavní restaurace s terasou a výhledem na moře, střešní bar, snack bar, vodní bar, minimarket, 3 bazény s lehátky a slunečníky zdarma a 2 dětské bazény. Hosté mají zdarma neomezený vstup do akvaparku s tobogány a skluzavkami (pro dospělé a děti od 6 let), pro menší děti je zde oddělený bazén s atrakcemi. Sportovní zázemí zahrnuje fitness, tenis, stolní tenis, multifunkční hřiště, basketbal a volejbal. Hotel pořádá denní i večerní animační programy pro děti i dospělé, dětem je určeno také dětské hřiště a miniklub. Hotel se nachází na klidném místě, centrum letoviska s mnoha obchody, restauracemi a bary je vzdálené asi 1,5 km. Hotel s kvalitními službami a s bohatým vyžitím doporučujeme rodinám s dětmi i klientům se zájmem o aktivní odpočinek.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední snack, káva, čaj a zákusek, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00–24.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 1 místnost s palandou (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-13 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa