28,27,25

Hotel Faliraki Premium

od 14 582 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+03+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze | Snídaně
Vzdálenost od pláže 350 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel pouze pro dospělé osoby nad 18 let
- menší moderní butikový hotel s příjemnou atmosférou
- oblíbené prázdninové letovisko Faliraki s možností nákupů i zábavy
- krásná široká písečná pláž s pozvolným vstupem


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Kompletně renovovaný moderní butikový hotel Faliraki Premium (ex Dafne), nově pouze pro dospělé osoby nad 18 let, se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Faliraki. Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a s nabídkou pronájmu lehátek, slunečníků i vodních sportů se nachází 350 m od hotelu. Nedaleko se nacházejí další známé pláže Katafygio, Kathara a proslulý záliv Anthonyho Quinna. K vybavení hotelu náleží recepce, Wi‑Fi ve společných prostorách zdarma, restaurace a bar. Přímo před hotelem se nachází Food Court, který nabízí řadů kiosků, kde si můžete vychutnat pizzu, hamburgery, ryby i veganské pokrmy. V blízkosti hotelu naleznete několik obchodů, kaváren i restaurací, za nákupy i večerní zábavou se můžete vypravit do rušného centra letoviska, které je od hotelu vzdálené pouze 500 m. Historické hlavní město Rhodos je vzdálené pouhých 15 km a pohodlně dostupné místní dopravou. Ideální hotel s rodinnou atmosférou pro všechny, kteří upřednostňují menší hotely nedaleko nádherné pláže a v dosahu zábavy.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Polopenze: Snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje Deluxe (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje Premium s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa