Hotel Lido Star

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- oblíbený hotel opět v naší nabídce
- nově zrekonstruovaný hotel
- výborná poloha přímo na pláži a v blízkosti centra Faliraki

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší hotel s rodinnou atmosférou má jedinečnou polohu přímo u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a s možností pronájmu lehátek a slunečníků. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí a splňuje tak standard hotelů vyšší kategorie. Je situován v klidné části letoviska, přesto však jen 500 m od jeho centra s nesčetným množstvím různých obchodů, taveren, restaurací i nočním životem, minimarket je hned naproti hotelu. Hostům je k dispozici recepce s možností pronájmu sejfu (cca 3 €/den), Wi-Fi u recepce zdarma, TV koutek, restaurace a la carte s typickou řeckou kuchyní a snack bar s terasou u pláže. Když vás lenošení na pláži a pálící slunce přestanou bavit, můžete vyzkoušet některý z vodních sportů nebo se vypravit na 20 minut vzdálenou proslulou pláž Anthony Quinn. Díky pravidelnému autobusovému spojení s hlavním městem Rhodos (cca 15 km) můžete poznat, proč se řadí mezi jedno z nejkrásnějších měst, a to nejen pro jeho historickou část zapsanou na seznam UNESCO. Doporučujeme i náročnějším klientům hledajícím ubytování přímo na pláži v krásném prostředí, a přitom jen kousek od centra s možnostmi zábavy.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Polopenze: Snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa