28,27,25

Hotel Olympos Beach

od 17 381 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- přímo u pláže, plážový bar součástí all inclusive
- bohaté zázemí a kvalitní služby all inclusive

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Olympos Beach 4* (Řecko, Rhodos, Faliraki) naleznete přímo u krásné písečně-oblázkové pláže s lehátky a slunečníky zdarma v oblíbeném prázdninovém letovisku Faliraki na východní straně ostrova. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, hlavní restaurace, a la carte restaurace (za poplatek), bar, bar u bazénu, bar na pláži (součástí all inclusive) a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, miniklub i minidisko. Hotelový animační tým pořádá denní sportovní aktivity i noční show nebo hudební večery. Využít lze zdarma také stolní tenis, tenisové kurty (osvětlení za poplatek) a šipky. Za poplatek poté vodní sporty na pláži nebo služby hotelového spa a masáže. Letovisko Faliraki nabízí nákupní možnosti, restaurace, bary, diskotéky i velký akvapark a jeho centrum je od hotelu vzdálené asi 3 km. Plážový hotel s vynikajícím zázemím a kvalitními službami all inclusive je ideálním místem ke strávení pohodové rodinné dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, odpolední káva, čaj, zákusek a zmrzlina, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-24.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-17.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (zdarma 1.6.−30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 1 větší místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (zdarma 1.6.−30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa