Hotel Rhodian Rose

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+0
Vzdálenost od pláže 400 m
ZDARMA
lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- příjemný hotel s rodinnou atmosférou
- vynikající poloha v oblíbeném letovisku Faliraki

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší rodinný hotel obklopený nádhernou růžovou zahradou se nachází v klidnější části letoviska Faliraki pouhých 400 m od krásné písečné pláže s průzračnou vodou a s možností pronájmu lehátek a slunečníků. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, Wi‑Fi ve společných prostorách zdarma a velký bazén s oddělenou dětskou částí a vířivkou (lehátka a slunečníky zdarma). Osvěžující nápoje a lehké občerstvení se podávají ve snack baru u bazénu. Za nákupy i večerní zábavou se můžete vypravit do rušného centra letoviska, které je od hotelu vzdálené pouze 5 minut chůze. Můžete zde navštívit nespočet obchodů, restaurací, taveren, barů i nočních klubů. Lákavý je také jeden z největších vodních parků v Evropě s řadou skluzavek a tobogánů, které jistě potěší nejen děti. Historické hlavní město Rhodos vzdálené pouhých 15 km a pohodlně dostupné místní dopravou je naprostým unikátem a doslova vás uhrane krása kamenných hradeb a starý přístav Manraki, kde možná kdysi stál bájný Rhodský kolos. Příjemný hotel s rodinnou atmosférou a vynikající polohou doporučujeme všem, kteří si chtějí vychutnat dokonalou prázdninovou pohodu v dosahu všeho dění.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu nebo výběrem z menu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje superior (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa