28,27,25

Hotel Panorama Guest House Gennadi

od 13 526 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+0
Doprava Letecky
Strava Snídaně
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka v naší nabídce
- menší rodinný hotel v tradičním řeckém stylu
- dovolená v klidném prostředí mimo rušná letoviska
- ideální místo k poznávání jižní části Rhodosu

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší rodinný hotel nacházející se v krásné a tradiční řecké vesničce Gennadi představuje dokonalý ráj v jihovýchodní části Rhodosu daleko od hlučného turistického ruchu. Převážně oblázková pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků se nachází 300 m od hotelu. Hostům je k dispozici recepce, Wi-Fi připojení zdarma, restaurace a bar s terasou, kde si můžete v příjemném prostředí plné květin vychutnat šálek řecké kávy, ledové frappé nebo skleničku vychlazeného výběrového místního vína. Centrum vesničky je nedaleko, poblíž hotelu se nachází také tradiční řecké taverny. Klientům, kteří budou chtít proložit odpočinek na pláži výlety po okolí, doporučujeme zapůjčení auta, hotel je ideálním místem k poznávání jižní části ostrova. Navštívit můžete 15 km vzdálený malebný Lindos s bílými domečky a akropolí, překrásnou písečnou pláž Glystra nebo úchvatnou pláž na jihu ostrova Prasonisi, kde písečná pláž odděluje Egejské a Středozemní moře a panují zde perfektní podmínky pro windsurfing a kitesurfing. Poblíž Gennadi můžete navštívit horskou vesničku Asklipio, kde se nachází folklórní muzeum a středověký hrad. Hotel doporučujeme milovníkům tradiční řecké atmosféry, výborného jídla inspirovaného původními rodinnými recepty a krásného koupání v křišťálově průzračném moři.

Stravování
Snídaně: Kontinentální snídaně – tradiční řecká snídaně s čerstvými místními produkty. Na místě lze objednat a la carte večeře z gurmánského menu připravené z kvalitních místních surovin.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, varná konvice, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, varná konvice, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa