28,27,25

Hotel Ilyssion Holidays

od 12 662 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování | Polopenze | Snídaně
Vzdálenost od pláže 650 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 2. dítě 2-12 let na přistýlce v apartmánu superior pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka v naší nabídce
- menší rodinný hotel
- výhodná poloha blízko letiště i hlavního města Rhodos


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Velmi pěkný rodinný hotel, který je umístěný v klidné části oblíbeného letoviska Ialyssos, se skládá z několika budov nabízejících ubytování v moderních studiích a apartmánech s výhledem do okouzlující zahrady plné zeleně nebo jedinečné orangerie s pomerančovníky, citronovníky a mandarinkovníky. Hostům je k dispozici recepce s lobby, Wi-Fi (za poplatek), velký bazén s odděleným dětským bazénem se slunečníky a lehátky zdarma (matrace za malý poplatek) a pool bar s širokým výběrem koktejlů a long drinků. Další velkou předností je restaurace s domácí řeckou kuchyní nabízející snídaně, různé druhy snacků, obědy a večeře. Hotel pořádá také řecký večer, kde můžete ochutnat tradiční řecké pokrmy. Na pláži vzdálené asi 650 m je možnost pronájmu lehátek a slunečníků, milovníci vodních sportů si mohou za poplatek vyzkoušet také windsurfing, kitesurfing a jet-ski, pro které jsou zde příhodné podmínky. V docházkové vzdálenosti se nachází centrum letoviska Ialyssos s restauracemi, tavernami, bary či obchůdky se suvenýry. Hlavní město Rhodos, jehož část je zapsaná na seznamu UNESCO, je vzdálené 8 km a pohodlně dostupné místní dopravou. Hotel doporučujeme zejména klientům, kteří upřednostňují soukromí s možnostmi aktivnější formy odpočinku a nezávislost na hotelovém stravování.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.
Snídaně: Snídaně formou bufetu.
Polopenze: Snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (max obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia superior – nově vystavěná – s možností 1 přistýlky (max obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Apartmány superior – nově vystavěná – s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa