Hotel Kresten Palace

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-14 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- moderní komplex v krásné zahradě
- bohatý animační program, řecké večery, široká nabídka zábavy

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní hotelový komplex se rozprostírá v krásné rozlehlé zahradě se vzrostlými palmami, které celému areálu dodávají nádech exotických dálek. Menší písečně-oblázková pláž s kamenitým podložím je vzdálená 200 m, vstup do moře je z mola nebo přes malou zátoku (lehátka a slunečníky za poplatek). Celému areálu dominuje velký bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma. Hosté mohou využít též Wi-Fi v lobby zdarma, restauraci, pool bar, koktejl bar, a la carte tavernu, dětské hřiště, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, fitness a minimarket. Za poplatek je k dispozici tenis, basketbal, herna, vnitřní jacuzzi a wellness (sauna, masáže a parní lázeň). Připraven je bohatý animační program i řecké večery. Nejbližší obchůdky, taverny a bary jsou vzdáleny asi 500 m od hotelu. Středověké hlavní město Rhodos, zapsané na seznam UNESCO, je vzdálené pouze 6 km. Za návštěvu stojí také nedaleké lázně Kalithea. Hotel s perfektními službami, bohatým zázemím a vyžitím je předurčen ke strávení nezapomenutelné dovolené.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Polopenze: Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s výhledem na moře s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa