Hotel Labranda Kiotari Miraluna

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+32+43+03+13+23+34+04+14+25+05+16+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi skluzavky tobogán lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- novinka
- hotel s vynikajícími službami a zázemím
- ideální rodinná dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní hotelový resort s vynikající polohou přímo u písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře s lehátky a slunečníky zdarma naleznete mezi letovisky Lardos a Kiotari v jižní části ostrova. Hotel vznikl spojením dvou hotelů umístěných v krásné rozlehlé zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení, hlavní restaurace, tématické restaurace italská, řecká a španělská, lobby bar, snack bar, plážový bar a minimarket. V zahradě je rozmístěno 5 bazénů (3 hlavní a 2 plavecké), 2 dětské bazény, bazén s pirátskou lodí se skluzavkami a vodními splasch aktivitami pro menší děti, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma (osušky oproti kauci), dětské hřiště a miniklub, Zabavit se můžete při sportovních programech (fitness, aerobic, vodní polo, stolní tenis, plážový volejbal) i denních a večerních animačních programech (vystoupení, hry, karaoke, řecký večer). Centrum letoviska Kiotari je vzdálené asi 1,5 km, historický Lindos 15 km a v blízkém dosahu je i nejjižnější cíp ostrova Prasonisi. Hotel s vynikajícím zázemím a službami se stává ideálním cílem všech věkových kategorií, zejména pak rodin s dětmi, které tu najdou opravdový prázdninový ráj.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně (kontinentální), lehká večeře, během dne pizza, sendviče, gyros, snack pro pozdní přílety, speciální večeře 1x za pobyt, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s výhledem na moře s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 4 přistýlek – mezonet se sdíleným bazénem (max. obsazenost 6 dospělých osob) - 2 lůžka jsou v přízemí, další v patře, klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a terasa se vstupem do bazénu.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa