Hotel Princess Andriana Resort & Spa

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní hotel s krásným ubytováním a vysokým standardem služeb

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní designový hotel leží v klidném letovisku Kiotari (Řecko, Rhodos) pouze 50 m od písečně-oblázkové pláže, oceněné modrou vlajkou, s lehátky a slunečníky zdarma a vodními sporty (za poplatek). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi, hlavní restaurace, tematické restaurace (1x za 5-11 nocí zdarma, nutná rezervace), bar, bar u bazénu, plážový bar (součástí all inclusive), bazén s lehátky a slunečníky zdarma a dětský bazén. Pro nejmenší je k dispozici také hřiště, miniklub a minidisko. Hotel disponuje širokým sportovním zázemím – fitness, tenis, fotbal, vodní pólo, plážový volejbal, aerobic, vodní gymnastika, minigolf nebo stolní tenis a šipky. K relaxaci můžete využít vnitřní bazén, saunu, jacuzzi a hamam. Široký tým animátorů se postará o vaši zábavu během dne i večer, součástí hotelu je i amfiteátr nebo obchody. Speciálním zážitkem jistě budou večerní světelné fontánové show. Klientům, kteří budou chtít proložit odpočinek a relax na pláži výlety po okolí, doporučujeme zapůjčení auta, hotel je ideálním místem k poznávání jižní části ostrova. Navštívit můžete 15 km vzdálený malebný Lindos s bílými domečky a akropolí, překrásnou písečnou pláž Glystra nebo úchvatnou pláž Prasonisi, kde písečná pláž odděluje Egejské a Středozemní moře. Luxusní hotel s krásným ubytováním a s vysokým standardem služeb doporučujeme pro nejnáročnější klientelu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, během dne občerstvení – snacky, zmrzlina, káva, čaj – v místech a časech určených hotelem. Součástí all inclusive je i plážový bar. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-24.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje deluxe s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje deluxe s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 1 místnost (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa