28,27,25

Hotel Princess Sun

od 16 982 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 800 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar hotelový autobus na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- klidná dovolená mimo rušná letoviska

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní hotelový komplex s překrásným panoramatickým výhledem na pobřeží se nachází v klidné lokalitě letoviska Kiotari (Řecko, Rhodos). Písečně-oblázková pláž Galouni, oceněná modrou vlajkou, s lehátky a slunečníky zdarma a s nabídkou vodních sportů (za poplatek) je od hotelu vzdálena 800 m. Každou půlhodinu jezdí na pláž kyvadlově hotelový bus. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, plážový bar, 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén se skluzavkami, fitness, wellnes, tenis (v hotelu Rodos Princess, vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, aerobic, vodní polo. Hotel pořádá během dne i večer animační programy, pro děti je k dispozici miniklub a dětské hřiště. Klientům, kteří budou chtít proložit odpočinek a relax na pláži výlety po okolí, doporučujeme zapůjčení auta, hotel je ideálním místem k poznávání jižní části ostrova. Navštívit můžete 15 km vzdálený malebný Lindos s bílými domečky a akropolí, překrásnou písečnou pláž Glystra nebo úchvatnou pláž Prasonisi, kde písečná pláž odděluje Egejské a Středozemní moře. Hotel doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou mimo rušná letoviska i příznivcům aktivně strávené dovolené díky bohatému programu hotelového animačního týmu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne občerstvení – snacky, zmrzlina, káva, čaj – v místech a časech určených hotelem. Plážový bar je součástí all inclusive programu. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let) tvoří 2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi, klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s výhledem na moře s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let) tvoří 2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi, klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa