Hotel Delfinia

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-14 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- krásný hotelový komplex, ideální pro rodinnou dovolenou

Popis
Hotelový komplex, který se skládá z několika dvoupatrových a přízemních budov naleznete v oblíbeném letovisku Kolymbia (Řecko, Rhodos), které je proslulé svou krásnou písečně-oblázkovou pláží. Pláž je od hotelu vzdálena 350 m a nabízí možnost pronájmu lehátek a slunečníků i širokou nabídku vodních sportů (vše za poplatek). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, restaurace, bar, 2 bazény se skluzavkami, oddělený dětský bazén, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Dále dětské hřiště, fitness a minimarket, hotel pořádá také zábavné i tematické večery. Tipem navíc je i nedaleká pláž Tsambika, jedna z nejkrásnějších pláži ostrova. Centrum letoviska s obchůdky a tavernami se nachází asi 700 m od hotelu. V blízkosti hotelu je i zastávka autobusu, který vás doveze do hlavního města nebo do vyhledávaného Lindosu. Výborná poloha, blízkost nejkrásnějších pláží ostrova, bohaté zázemí a vyžití pro rodiny s dětmi jsou hlavním předpokladem pro strávení ideální rodinné dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Pozdní snídaně, lehké občerstvení během dne v místech a časech určených hotelem. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-14 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za příplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Suity s privátním bazénem pro 4-8 osob (max obsazenost 4 dospělé osoby a 4 děti 2-14 let) na vyžádání. K dispozici jsou 2 ložnice.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa