28,27,25

Hotel Golden Odyssey

od 14 561 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+33+03+13+24+04+15+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 1000 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi akvapark lehátka a slunečníky u bazénu hotelový autobus na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- oblíbené prázdninové letovisko Kolymbia
- hotel s bohatým zázemím a akvaparkem
- rodinné pokoje až pro 5 dospělých osob
- hotelový minibus na pláž zdarma

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozsáhlý hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a několika jednopatrových vilek umístěných ve veliké tropické zahradě se nachází v jednom z nejkrásnějších letovisek na Rhodosu, v Kolymbii. Hotel nabízí dokonalý klid a od písečně-oblázkové pláže s krystalově průzračnou vodou a s možností pronájmu lehátek a slunečníků je vzdálen 950 m. K dopravě na pláž lze využít několikrát za den zdarma hotelový minibus nebo se můžete projít pěšky, cesta vede letoviskem Kolymbia. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, restaurace, 2 bary, dětské hřiště a minimarket. V zahradě plné olivovníků, květin a fontán se nachází 5 bazénů, z nichž některé mají oddělenou část pro děti, a akvapark. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. K dispozici je bohaté sportovní zázemí – tenisový kurt, volejbal, stolní tenis a půjčovna kol. Nechybí denní animační programy i večerní show. K dopravě po ostrově lze využít i místní dopravu, autobusová zastávka se nachází v blízkosti hotelu a pohodlně se dopravíte až do hlavního města Rhodosu i Lindosu. Za návštěvu také stojí nedaleká písečná pláž Tsambika, jedna z nejkrásnějších pláží ostrova. Prázdninový resort plný subtropické zeleně okouzlí všechny, kteří upřednostňují klid a pohodu. Díky bohatému zázemí a akvaparku je také ideálním místem ke strávení rodinné dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, lehké občerstvení a zmrzlina během dne, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00−23.00), koktejly (17.00-23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (15.6.-15.9. zdarma, jinak za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (15.6.-15.9. zdarma, jinak za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 1 místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (15.6.-15.9. zdarma, jinak za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje superior s možností 3 přistýlek – 1 místnost (max. obsazenost 5 dospělých osob), klimatizace (15.6.-15.9. zdarma, jinak za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje se sdíleným bazénem s možností 2 přistýlek – 1 místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (15.6.-15.9. zdarma, jinak za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa