28,27,25

Hotel Leonardo Kolymbia Resort

od 20 342 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- v roce 2019 nově otevřený luxusní resort
- v blízkosti eukalyptová alej s obchůdky a restauracemi
- oblíbené letovisko Kolymbia


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
V roce 2019 nově otevřený luxusní hotelový rezort leží v letovisku Kolymbia (Řecko, Rhodos) 200 m od modrou vlajkou oceněné písečně-oblázkové pláže s lehátky a slunečníky zdarma. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi, restaurace, bar, pool bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma a dětský bazén. Pro milovníky sportu je zde fitness, volejbal, stolní tenis, šipky a za poplatek tenis a biliár. Hotel pořádá během dne i večer animační programy (aquaaerobic, vodní polo, živá hudba, diskotéka). Pro nejmenší je k dispozici miniklub. Součástí hotelu je i minimarket, sauna a kadeřnictví (vše za poplatek). Jen pár metrů od hotelu začíná proslulá eukalyptová alej s obchůdky, restauracemi a tavernami, která vybízí k romantické procházce při západu slunce. Navštivte také jednu z nejkrásnějších pláží celého ostrova, písečnou pláž Tsambiku, která leží pouhých 5 km od hotelu. Hotel doporučujeme zejména pro náročnější klienty, kteří vyhledávají hotel s bohatým zázemím a nadstandardními službami.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne občerstvení v místech a časech určených hotelem. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-24.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 1 místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa