28,27,25

Hotel Lydia Maris

od 18 326 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 250 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- klidnější místo, kvalitní servis
- zábava během pobytu - animační programy, sporty, wellness služby
- zázemí pro děti - bazén, hřiště, miniklub

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex Lydia Maris 5* osázený středomořskou zelení a květinami se nachází jen 250 m od písečně-oblázkové pláže s možností pronájmu lehátek a slunečníků v letovisku Kolymbia (Rhodos, Řecko). Pohodlné zázemí pro příjemně strávenou dovolenou zahrnuje recepci s Wi-Fi, 2 restaurace, bar, pool bar, venkovní bazén s jacuzzi a s lehátky a slunečníky zdarma (osušky za depozit), fitness, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, šipky, vodní pólo, boccia, volejbal. Dětem slouží dětský bazén, hřiště, miniklub i dětská restaurace (během obědů). Nechybí celodenní animační programy a jednou týdně řecký večer. Za poplatek je wellness (sauna, masáže a kosmetika), kulečník a minimarket. Centrum Kolymbie se známou eukalyptovou alejí lemovanou obchůdky a tavernami je vzdálené jen 2 min. chůze od hotelu. Hotel s bohatým zázemím a kvalitním servisem doporučujeme i pro náročnější klientelu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, během dne různé snacky (gyros, hamburger, pizza, saláty, zmrzlina, koláčky), půlnoční snack, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů, koktejly (10.00-24.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje mají novější vybavení, v ceně je po příletu láhev vína a ovoce a 20minutová masáž pro každou dospělou osobu.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 1 místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa