28,27,25

Hotel All Senses Ocean Blue

od 14 391 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 15 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavka tobogán lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- lehátka a slunečníky na pláži zdarma
- skluzavka a tobogán pro děti
- v blízkosti letiště i hlavního města Rhodos


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní hotelový komplex je situovaný v krásné zahradě pouze 15 m od oblázkové pláže (lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma umístěné v hotelové zahradě). Leží mezi letovisky Ialyssos a Kremasti, centrum s obchůdky, restauracemi a bary je vzdálené jen 1 km. K dispozici je vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, bar, restaurace, bar u bazénu, bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Dětem je určen dětský bazén, skluzavka a tobogán a dětské hřiště. Mezi sportovní možnosti patří plážový volejbal, aerobic, aquaaerobic, vodní polo, tenis, stolní tenis, fitness a za poplatek lze využít také wellness služby (sauna, masáže). Ve vzdálenosti pouhých 100 m od hotelu naleznete kite a windsurfingové centrum (za poplatek). Pro zpestření vašeho pobytu hotel pořádá animační programy. Výhodou je nejen krátký transfer z letiště, ale zejména blízkost překrásného hlavního města Rhodos, jehož stará část je zapsaná na seznam UNESCO. Kromě památek však nabízí také nepřeberné možnosti k nákupům i k zábavě. Dovolená v tomto hotelu je vynikající volbou zejména pro příznivce aktivního odpočinku.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne v místech a časech určených hotelem, odpolední káva, čaj, sušenky. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s výhledem na moře a bazén (max obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s přímým vstupem do bazénu s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa