Hotel Bay Side Katsaras

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
2+02+13+0
Vzdálenost od pláže 20 m
ZDARMA
klimatizace lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu bar u bazénu dětský bazén event. oddělená dětská část

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- 250 m vzdálený vodní park s tobogány

Popis
Hotel je umístěn přímo u velké oblázkové pláže, od které je oddělen pouze málo frekventovanou silnicí a velkou udržovanou zahradou. Menší letovisko Kremasti nabízí několik obchůdků a krásný kostel, noční život najdete v sousedním Ialyssu a především v blízkém hlavním městě Rhodos. Výhodou je též krátký transfer z letiště. Hotel svým hostům nabízí recepci, Wi-Fi v lobby zdarma, restauraci, bar, pool bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén a kulečník (za poplatek). V zahradě u pláže je snack bar s možností zakoupení občerstvení a nápojů. V okolí lze navštívit 250 m vzdálený vodní park s tobogány nebo z pláže obdivovat krkolomné kousky kitesurferů, případně si tento adrenalinový sport i vyzkoušet, kite a windsurfingové centrum se nachází v blízkosti hotelu. Hotel doporučujeme nenáročným klientům, kteří preferují stravování vlastní nebo v tradičních řeckých tavernách a také ocení blízkost historického hlavního města Rhodos.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.
Snídaně: Možnost dokoupení snídaně formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén (na vyžádání na recepci), koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa