Hotel Ellia

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi akvapark lehátka a slunečníky u bazénu dětské brouzdaliště dětské hřiště dětský bazén event. oddělená dětská část dětský miniklub výhodná cenová nabídka

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- příjemný rodinný resort v klidnějším místě
- hotel má vlastní akvapark
- vhodný především pro rodiny s dětmi

Popis
Menší rodinný hotel Ellia 4* sestávající z několika budov rozmístěných v udržované zahradě je situován v poklidném letovisku Lardos (Řecko, Rhodos) jen 300 m od krásné písečně-oblázkové pláže Lothiarica s možností pronájmu lehátek a slunečníků a s nabídkou vodních sportů (za poplatek). Hosté mohou využít služeb recepce s Wi-Fi zdarma, restauraci s terasou s pěknými výhledy na moře, snack/pool bar, bazén se slunečníky a lehátky zdarma, akvapark, dětský bazén a hřiště, stolní tenis, volejbal, šipky a za poplatek masáže, kulečník a minimarket. V letovisku Lardos naleznete pár obchůdků a restaurací, jeho centrum je vzdálené asi 1,5 km. Za zábavou a nočním životem můžete vyrazit do sousedního letoviska Pefkos, navštívit zde můžete i typicky řecké taverny. Jen 3 km odsud leží malebná písečná pláž Glystra, jedna z nejoblíbenějších na ostrově. Za návštěvu určitě stojí nedaleké starověké městečko Lindos s proslulou akropolí a malebnými domečky, od hotelu je vzdálené jen 7 km a je dostupné i místní autobusovou dopravou (zastávka je přímo u hotelu). Hotel s akvaparkem umístěný v klidném letovisku je ideální volbou zejména pro rodiny s dětmi.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, neomezená konzumace místních nealkoholických (10.30-23.00) a alkoholických nápojů (12.00-23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Za příplatek pokoje typu superior.
Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby) tvoří 2 místnosti. Za příplatek pokoje typu superior.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa