28,27,25

Hotel Lindos Gardens

od 14 390 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Snídaně
Vzdálenost od pláže 950 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- skvělá poloha ve svahu s panoramatickým výhledem na malebný Lindos
- vesnička Lindos s Akropolí jen pár minut chůze
- romantické prostředí hotelu


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
V tradičním řeckém stylu vystavěný hotelový komplex s krásnou zahradou nabízející úchvatný a nezapomenutelný pohled na moře a Akropoli představuje dokonalý ráj daleko od turistického ruchu. Jedna z nejznámějších pláží na Rhodosu, písečná pláž Agios Pavlos, leží asi 1 km od hotelu, v blízkém dosahu je i další známá pláž Lindos Megali. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (za poplatek), restaurace, bar, snack bar s TV, kulečníkové stoly a tenisový kurt (za poplatek) Hlavní dominantou jsou 2 bazény, hlavní bazén je umístěný u baru a nekonečný bazén nacházející se v nejvyšší úrovni objektu vám nabídne fascinující koupel s výhledem na Akropoli (lehátka a slunečníky zdarma), další 2 dětské bazény (jeden se skluzavkou) a hřiště čekají na dětské návštěvníky. Večery vám zpestří řecká noc s grilováním a tancem nebo živá hudba (sezónní nabídka). Hotel stojí pouhých deset minut od starobylého centra Lindosu s krásnými plážemi, malebnými bílými domečky i slavnou Akropolí, která patří k nejznámějším v Dodekanes. Hotel spojuje eleganci s tradičním řeckým stylem a v kombinaci s polohou na svahu a panoramatickým výhledem na Lindos vytváří dokonalé prostředí ke strávení romantické dovolené plné nezapomenutelných zážitků.

Stravování
Snídaně: Kontinentální snídaně.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Apartmány s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa