Hotel Lindos Sun

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 450 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- panoramatický výhled na moře
- idylická dovolená plná odpočinku a relaxace

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
V tradičním řeckém stylu vystavěný hotelový komplex s krásnou zahradou nabízí úchvatný výhled na moře a představuje dokonalý ráj daleko od turistického ruchu. Písečně-oblázková pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků se nachází 450 m od hotelu. Jedna z nejznámějších pláží na Rhodosu, písečná pláž Agios Pavlos, leží 1,5 km od hotelu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, restaurace, a la carte restaurace, bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, vířivka, welness a masáže (vše za poplatek). Jste filmoví fanoušci a připadá vám výhled z hotelu na pobřeží Středozemního moře povědomý? Není se čemu divit, natáčel se zde známý film Děla z Navarone. Hotel stojí pouhých 1,5 km od starobylého městečka Lindos s krásnými plážemi, malebnými bílými domečky i známou Akropolí. Hotel spojuje eleganci s tradičním řeckým stylem a v kombinaci s polohou na svahu a panoramatickým výhledem na celou zátoku vytváří dokonalé prostředí ke strávení idylické dovolené plné odpočinku a relaxace.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, minibar (za poplatek), TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (za poplatek), TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s privátním bazénem (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, minibar (za poplatek), TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa