28,27,25

Hotel Summer Memories

od 13 526 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování | Snídaně
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- výborná poloha hotelu v centru letoviska Pefkos s tavernami, bary i obchůdky v blízkosti
- krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře – vhodná pro všechny věkové kategorie

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Summer Memories skládající se ze studií a apartmánů obklopených krásně udržovanou zahradou se nachází v oblíbeném letovisku Pefkos (Řecko, Rhodos) 300 m od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře s možností pronájmu lehátek a slunečníků a s širokou nabídnou vodních sportů (za poplatek). Hostům je k dispozici Wi-Fi zdarma, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén a bar. Ubytování má ideální polohu v centru letoviska Pefkos (rovinatá část letoviska), kde se nachází většina supermarketů, restaurací, obchodů se suvenýry a barů. Nejbližší supermarket a restaurace jsou jen 50 metrů od hotelu. Vesnice Lindos (známá svou Akropolí a bílými domečky) je od letoviska Pefkos vzdálena pouhé 3 kilometry. Autobusová zastávka je jen 50 metrů od hotelu, a každou hodinu jezdí autobus, který vás doveze do Lindosu i do hlavního města Rhodos. Ubytování doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří chtějí strávit odpočinkovou dovolenou v příjemném prostředí.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Snídaně: Servírovaná kontinentální snídaně.

Ubytování
Dvoulůžková studia v přízemí (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a terasa.

Dvoulůžková studia s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové apartmány s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa