Hotel White Olive Premium Lindos

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 400 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- kvalitní hotel s vysokým standardem služeb
- výborná poloha hotelu v centru letoviska Pefkos s tavernami, bary i obchůdky v blízkosti
- krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře – vhodná pro všechny věkové kategorie

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní hotel vystavěný v tradičním řeckém stylu se nachází v klidné části letoviska Pefkos (Rhodos, Řecko) jen 400 m od krásné písečné pláže oceněné modrou vlajkou s možností pronájmu lehátek a slunečníků a s širokou nabídnou vodních sportů (za poplatek). Pohodlně a plně vybavené pokoje jsou umístěné ve dvoupodlažní hlavní budově a v 9 bungalovech v rozlehlé, krásně udržované zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, hlavní restaurace s terasou s panoramatickým výhledem na moře, snack bar, lobby bar, komplex 2 propojených bazénů s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma (osušky za vratnou zálohu 10 eur), bar u bazénu a pro nejmenší hřiště a herna. Centrum letoviska je vzdálené asi 500 m a naleznete tam množství tradičních řeckých taveren, barů i obchůdků se suvenýry. Okouzlující sněhově bílé městečko Lindos s antickou Akropolí a malebnými uličkami je vzdálené jen 4 km a k dopravě lze využít místní autobus. Tento kvalitní hotel, který dá každému pocítit výjimečnou řeckou atmosféru doporučujeme klientům, kteří očekávají vysoký standard služeb, oceňují soukromí a klid s možnostmi aktivního trávení dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, lehké občerstvení během dne, káva, čaj, zmrzlina. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinný pokoj s možností 2 přistýlek – 1 větší místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa