Hotel Eden Roc

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- ubytování s kvalitními službami a sportovním zázemím
- vhodná volba pro rodiny s dětmi a milovníky historických památek

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozsáhlý hotelový komplex, který tvoří hlavní budova a bungalovy obklopené bohatou středomořskou vegetací, je zasazen v pěkném zálivu přímo u písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do blankytně modrého moře s lehátky a slunečníky zdarma. Do 6 km vzdáleného impozantního města Rhodu, který je chráněnou památkovou rezervací UNESCO, je pohodlné spojení místní dopravou nebo taxíkem. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, taverna na pláži, 3 bary, internetový koutek, Wi-Fi zdarma a minimarket. V areálu se nacházejí 2 bazény s mořskou vodou s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, bazén se skluzavkami, miniklub a dětské hřiště. Pro sportovně založené klienty jsou k dispozici tenisové kurty, fotbalové hřiště, stolní tenis, volejbal, basketball, minigolf, kulečník, fitness centrum i animační programy. Na pláži je široká nabídka vodních sportů (za poplatek). Tento příjemný hotel s kvalitními službami, dobrou polohou a ochotným personálem doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování s kvalitními službami a sportovním zázemím. Je vhodnou volbou i pro rodiny s dětmi a milovníky historických památek, kteří v bludišti Starého města mohou do nekonečna objevovat nová zákoutí.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, odpolední káva, čaj, noční snack, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, koktejly (10.30-01.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (15.6.-15.9), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (15.6.-15.9), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj v bungalovu s možností 2 přistýlek – 1 místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa