28,27,25

Hotel Nirvana Beach

od 14 102 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive | Polopenze
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- příjemná atmosféra hotelu
- blízko letiště, hlavního města
- dobré výchozí místo k poznávání celého ostrova
- hotel v příznivé cenové relaciGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rodinný hotel s příjemnou atmosférou je umístěný v pěkně udržované zahradě v menším letovisku Theologos na západní straně ostrova (Řecko, Rhodos). Původní typicky řecká malebná vesnička stejného jména s obchůdky, kavárnami, bary a tavernami je vzdálená asi 1 km. Pěkná široká písečně-oblázková pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků se nachází pouze 50 m od hotelu, na pláži jsou ideální podmínky k provozování vodních sportů jako windsurfing a kitesurfing (v místním centru lze vybavení i za poplatek vypůjčit). Hostům je k dispozici recepce s možností sejfu (zdarma), Wi-Fi v lobby zdarma, internetový koutek (za poplatek), lobby s posezením a TV místnost, snack bar, restaurace, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, tenisový kurt, půjčovna kol. Pro nejmenší je zde dětské hřiště. Díky blízkosti letiště (6 km) oceníte krátký transfer do hotelu. Za nákupy i historickými památkami můžete vyrazit do hlavního města Rhodos, vzdáleného 20 km, k dopravě lze využít i místní autobus. Místo je výhodným výchozím bodem pro výlety do Údolí motýlů, na pštrosí farmu, na kopec Filerimos s křížovou cestou a krásnými výhledy na pobřeží nebo k pozůstatkům antického města Kamiros.

Stravování
Polopenze: Snídaně a servírovaná večeře (5 chodů).

All inclusive: Snídaně, servírované obědy (4 chody) a servírované večeře (5 chodů), lehké občerstvení během dne, odpolední káva nebo čaj, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-22.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa