Hotel Gloria Maris

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+03+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel jen pro dospělé (pro starší 17ti let)
- obklopený olivovými háji, tropickou zahradou a palmami - atmosféra jako v ráji

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Obklopeni olivovými háji, tropickou zahradou s palmami si v hotelu Gloria Maris budete připadat jako v pravém exotickém ráji. Hotel, který je pouze pro osoby starší 17ti let, se nachází přímo u písečně-oblázkové pláže. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma, internetový koutek (za poplatek), společenskou místnost s TV, minimarket, restauraci Komidoro, která ve večerních hodinách nabízí řeckou a zakynthskou kuchyni založenou na tradičních řeckých pokrmech, bar u bazénu a karibský plážový bar Tropic, kde si můžete vychutnat koktejl či jídlo přímo u moře nebo se zde po západu slunce pobavit na plážové party. Dále v hotelu najdete bazén se sluneční terasou, ze které se vám naskytne okouzlující pohled na ostrov Marathonisi, známý též jako „želví ostrov“. Lehátka a slunečníky jsou zde zdarma, na pláži za poplatek. Pokud se budete chtít odtud vzdálit, 100 m od hotelu najdete zastávku autobusu, který vás zaveze třeba do 15 km vzdáleného hlavního města. Pěšky můžete vyrazit do Agios Sostis (1 km) a za rušnou zábavou podnikněte výlet do Laganasu (2 km). Doporučujeme všem, které láká si v tomto magickém prostředí dálek odpočinout od každodenního shonu.

Stravování
Snídaně: Snídaně (7.00–10.00) formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje superior s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, župan, pantofle, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa