Studia Pothos

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
2+02+13+0
Vzdálenost od pláže 400 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi Zdarma

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- v letovisku s čilým nočním životem
- příjemná domácí atmosféra

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Apartmánový dům Pothos v letovisku Alykes (Řecko, Zakynthos) navozuje příjemnou atmosféru, takže si zde od začátku budete připadat jako doma. Od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je vzdálený 400 m. K dispozici je recepce s Wi-Fi připojením zdarma (v celém objektu), TV kout, snack bar u bazénu s příjemným posezením a s nabídkou nápojů a lehkého občerstvení během dne, venkovní bazén, dětský bazén a velká terasa s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). Zahrát si můžete kulečník nebo šipky. Dům stojí v klidném prostředí, ale zároveň nedaleko ruchu letoviska. Nejbližší supermarket leží ve vzdálenosti 200 m od ubytování, centrum je vzdáleno přibližně 500 m. Večer se letovisko probouzí k čilému nočnímu životu. Na každém kroku zde na vás budou číhat pokušení od obchodů překypujících suvenýry až po taverny a bary, kde si můžete při krásně kýčovitém západu slunce vychutnat láhev vína. Nezapomeňte si zapůjčit auto a navštívit vyhlášené pláže v blízkém okolí nebo navštívit sousední letovisko Alikanas, se kterým je Alykes propojen pobřežní promenádou, a ze kterého můžete podniknout i lodní výlet na protější ostrov Kefallonie. Doporučujeme klientům, kteří si rádi vychutnají tu pravou řeckou dovolenou bez stravy all inclusive.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v okolních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (7 €/den), lednice, TV, zařízený kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa