28,27,25

Hotel Cavo D´oro

od 15 090 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka
- rodinná dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný hotel se nachází v klidné části letoviska Kalamaki, jen 200 m od krásné široké písečné pláže, která je známá tím, že zde kladou svá vejce chráněné želvy Caretta caretta. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma, internetový kout (za poplatek), restaurace, bar s TV, bar u bazénu, minimarket, obchod se suvenýry, kulečník (za poplatek), šachy a dětské hřiště. V areálu hotelu můžete odpočívat u bazénu s oddělenou dětskou částí a terasou s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). V okolí hotelu naleznete dostatek restaurací, taveren a minimarketů. Pokud budete chtít navštívit rušnější místa, můžete využít místní autobusové dopravy (zastávka před hotelem) a vyrazit do nedalekého letoviska Laganas nebo do hlavního města Zakynthos. Na pláži je možnost potápění, rybaření a vodních sportů, pronájem jachty či jízdy na koni. Ideální dovolená pro všechny, kteří chtějí odpočívat na jedné z nejkrásnějších pláží tohoto zeleného ostrova.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu. Kvalitní řecká kuchyně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, telefon, varná konvice, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, telefon, varná konvice, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa