Hotel California Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 60 m
ZDARMA
lednice TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka
- ubytování s milým a ochotným personálem kousek od pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný rodinný hotel obklopený vzrostlou zelení se nachází jen 60 m od jedné z nejdelších písečných pláží v Řecku s pozvolným vstupem do vody a širokou nabídkou vodních sportů (za poplatek). Hotel nabízí vstupní halu s recepcí (Wi‑Fi zdarma), TV místnost, internetový a herní kout s kulečníkem, snídaňovou místnost s venkovní terasou s výhledem na moře a snack bar, kde si můžete dopřát menu plné skvělých domácích jídel, občerstvení a nápojů a bazén s oddělenou dětskou částí. Centrum letoviska s mnoha obchody, tradičními tavernami, kavárnami, bary a kluby je vzdálené 500 m, tedy daleko od hluku, ale dost blízko, aby bylo možné se tam dostat pěšky. Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování s milým a ochotným personálem kousek od pláže, a přitom v dosahu rušného centra, nabízejícího pestrou paletu zábavy i sportovního vyžití.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (7 €/den), lednice, TV/SAT, rádio, telefon, sejf (12 €/týden), koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa