Hotel Mediterranean Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1.dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- u nádherné písečné pláže s výskytem želv Caretta Caretta

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný hotelový komplex je postavený v klidné části letoviska Laganas přímo u nádherné dlouhé písečné pláže s jemným pískem, díky kterému se stala sídlem chráněné želvy Caretta Caretta. Hotel, skládající se z dvouposchoďových vilek rozprostřených v pečlivě udržované zahradě, nabízí vstupní halu s recepcí a s Wi‑Fi připojením zdarma (internetový koutek za poplatek), TV místnost, hlavní restauraci, snack bar s nádherným výhledem na moře a s nabídkou nápojů, kávy, zmrzliny a lehkých jídel po celý den, venkovní bazén a dětský bazén. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, plážové osušky oproti kauci. Pokud toužíte po relaxu a odpočinku, nechte se hýčkat masážními terapeuty-hotel nabízí širokou škálu wellness procedur, masáže, saunu, kadeřníka a kosmetické služby. Zahrát si můžete stolní tenis, kulečník nebo plážový volejbal. Centrum letoviska s mnoha obchody, tradičními tavernami, kavárnami, bary a kluby je vzdálené 500 m, tedy daleko od hluku, ale dost blízko, aby bylo možné se tam dostat pěšky. Doporučujeme i náročnějším klientům, kteří hledají ubytování přímo u pláže s kvalitním servisem. Tento hotel si vás jistě získá svou pohostinností, útulností, chutnou kuchyní a komfortními službami.

Stravování
Polopenze: Snídaně (7.00–10.00) a večeře (19.00–21.15) formou bohatého bufetu. Vynikající strava, kvalita, tradiční řecké pokrmy, pestrobarevné potěšení chutí a vůní prostřednictvím nápaditých kulinářských výtvorů.

Ubytování
Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje superior v hlavní budově s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), telefon, fén, župan, pantofle, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa