Hotel Aqua Bay

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 350 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi akvapark lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- kvalitní služby all inclusive a bohaté vyžití
- neomezený přístup do Water Parku

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Uprostřed olivového háje, v klidnější části známého a oblíbeného letoviska Tsilivi se nachází moderní hotel Aqua Bay 5*. Od písečné pláže oceněné modrou vlajkou s pozvolným vstupem do moře je vzdálený 350 m. K vybavení hotelu patří recepce s Wi-Fi připojením zdarma, internetový kout, hlavní restaurace, a la carte restaurace (ve Waterparku s panoramatickým výhledem na aquapark – rezervace nutná), snack bar v aquaparku, bary, několik venkovních bazénů, dětský bazén a jacuzzi s ručníky, lehátky a slunečníky zdarma. Dále zde najdete mini fitness, saunu a spa centrum nebo půjčovna horských kol, zahrát si můžete minigolf a bowling. Hosté tohoto hotelu mají neomezený přístup do Water Parku, který se nachází hned vedle, a kde mohou také využívat služby all inclusive. Hotel pořádá denní aktivity pro děti i dospělé, jako jsou např. jóga, aerobik, vodní pólo, plavecké soutěže, volejbal nebo kulečníkové hry. Dále se můžete pobavit na akcích v sesterském hotelu Planos Bay – řecký večer, živý kabaret, karaoke, bingo, kvízy, diskotéky, talentové soutěže nebo dětské večírky. Rušnější centrum s obchody se suvenýry, minimarkety, bary a restauracemi je vzdálené 300 m. Doporučujeme i náročnějším klientům, kteří ocení kvalitní služby all inclusive a bohaté zázemí, především však pro rodiny s dětmi je hotel s přilehlým Water Parkem zárukou nezapomenutelné dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně (08.00-10.00), obědy (13.00-14.30) a večeře (19.00-21.00) formou bufetu. Lehké dopolední (11.00-13.00), odpolední (15.00-17.00) a noční (22.00-23.00) občerstvení v baru u bazénu nebo restauraci ve Waterparku, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00-23.00). Večerní tematický bufet (řecký, mexický, italský, dálný východ nebo BBQ).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, DVD přehrávač, příslušenství na přípravu kávy, čaje, sejf (2,50 €), fén, koupelna, župan, pantofle, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (oddělené posuvnými dveřmi, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, DVD přehrávač, příslušenství na přípravu kávy, čaje, sejf (2,50 €), fén, koupelna, župan, pantofle, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa